Menu

U11 drenge

Træningstider for U11 - årgang 2007

Dag: Bane:     Klokkeslæt:
Tirsdag 3B 17:00-18:30
Torsdag      3B 17:00-18:30

Holdets stab

Træner
profil
Carsten Stensgaard
Assistenttræner
profil
Søren Lind
Assistenttræner
profil
Carsten Skytte
Assistenttræner
profil
Boris Rosenkranz
Assistenttræner
profil
Henrik Kofod Madsen
Holdleder
profil
Henrik Kofod Madsen

Spillerliste

ingen img
Albert Bach-Hansen
profil
Anders Boutrup Plesner
profil
Andreas Skou
profil
Andreas Trøjborg Nielsen
ingen img
Andreas Æbeløe Knudsen
profil
August Kaldahl
profil
Benjamin Lennert
profil
Christoffer Dalby
profil
Daniel Linde
ingen img
Frederik Kæstel Larsen
profil
Frederik Lind
profil
Gustav Foged Eilsø
profil
Jannik Brok-Jørgensen
ingen img
Luca Alexandru Goidescy
profil
Mads Jørgensen
profil
Mads Stensgasrd
ingen img
Magnus Borup Jensen
profil
Magnus Goberg Lorenzen
profil
Magnus Kofod Madsen
ingen img
Malthe Kello
ingen img
Mikkel Bødker Andersen
profil
Nicklas Skytte
ingen img
Niclas Rosenkranz
ingen img
Niklas Nissen
profil
Noah Moesgård Lauritsen
profil
Noah Roelsgaard
ingen img
Noah Skælbæk Olesen
profil
Noah sønderby skjærup Rasmussen
profil
Oliver Birk Ros
profil
Tobias Buchholt Høj
profil
Victor Vestby

Holdets aktiviteterBBB 2007

Holdet har ingen fremtidige aktiviteter.

KampprogramInde - U11 drenge A født 2007 • Pulje 1

November 2017

BBB (1)
12. nov
Kl. 11.17
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Dalum IF (1)

Tarup/Paarup IF (1)
12. nov
Kl. 11.31
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

BBB (1)

Nyborg G & IF
12. nov
Kl. 11.52
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

BBB (1)

BBB (1)
12. nov
Kl. 12.20
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

OB (1)

Fjordager IF
12. nov
Kl. 12.41
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

BBB (1)

Dalum IF (1)
26. nov
Kl. 12.37
Ude
Brylle-Hallen

BBB (1)

BBB (1)
26. nov
Kl. 12.51
Hjemme
Brylle-Hallen

Tarup/Paarup IF (1)

BBB (1)
26. nov
Kl. 13.12
Hjemme
Brylle-Hallen

Nyborg G & IF

OB (1)
26. nov
Kl. 13.40
Ude
Brylle-Hallen

BBB (1)

BBB (1)
26. nov
Kl. 14.01
Hjemme
Brylle-Hallen

Fjordager IF
December 2017

BBB (1)
10. dec
Kl. 10.17
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Dalum IF (1)

Tarup/Paarup IF (1)
10. dec
Kl. 10.31
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

Nyborg G & IF
10. dec
Kl. 10.52
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

BBB (1)
10. dec
Kl. 11.20
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

OB (1)

Fjordager IF
10. dec
Kl. 11.41
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

KampprogramInde - U11 drenge A født 2007 • Pulje 2

November 2017

BBB (2)
12. nov
Kl. 13.02
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

Tarup/Paarup IF (2)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
12. nov
Kl. 13.16
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

BBB (2)

Dalum IF (2)
12. nov
Kl. 13.30
Ude
Bogense Hallerne (Hal 1)

BBB (2)

BBB (2)
12. nov
Kl. 13.51
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 1)

OB (2)

Tarup/Paarup IF (2)
26. nov
Kl. 14.22
Ude
Brylle-Hallen

BBB (2)

BBB (2)
26. nov
Kl. 14.36
Hjemme
Brylle-Hallen

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

BBB (2)
26. nov
Kl. 14.50
Hjemme
Brylle-Hallen

Dalum IF (2)

OB (2)
26. nov
Kl. 15.11
Ude
Brylle-Hallen

BBB (2)
December 2017

BBB (2)
10. dec
Kl. 12.02
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Tarup/Paarup IF (2)

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
10. dec
Kl. 12.16
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (2)

Dalum IF (2)
10. dec
Kl. 12.30
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (2)

BBB (2)
10. dec
Kl. 12.51
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

OB (2)

KampprogramInde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 1

November 2017

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
12. nov
Kl. 14.08
Ude
Gislev-Hallen

BBB

BBB
12. nov
Kl. 14.29
Hjemme
Gislev-Hallen

Højby S & G

BBB
12. nov
Kl. 14.57
Hjemme
Gislev-Hallen

Marienlyst

Vindinge BK
12. nov
Kl. 15.32
Ude
Gislev-Hallen

BBB

Ryslinge BK
12. nov
Kl. 15.46
Ude
Gislev-Hallen

BBB

BBB
26. nov
Kl. 10.20
Hjemme
Ryslinge-Hallen

Nr. Lyndelse / Søby F.C.

Højby S & G
26. nov
Kl. 10.41
Ude
Ryslinge-Hallen

BBB

Marienlyst
26. nov
Kl. 11.09
Ude
Ryslinge-Hallen

BBB

BBB
26. nov
Kl. 11.44
Hjemme
Ryslinge-Hallen

Vindinge BK

BBB
26. nov
Kl. 11.58
Hjemme
Ryslinge-Hallen

Ryslinge BK
December 2017

Nr. Lyndelse / Søby F.C.
10. dec
Kl. 14.40
Ude
Ryslinge-Hallen

BBB

BBB
10. dec
Kl. 15.01
Hjemme
Ryslinge-Hallen

Højby S & G

BBB
10. dec
Kl. 15.29
Hjemme
Ryslinge-Hallen

Marienlyst

Vindinge BK
10. dec
Kl. 16.04
Ude
Ryslinge-Hallen

BBB

Ryslinge BK
10. dec
Kl. 16.18
Ude
Ryslinge-Hallen

BBB

KampprogramInde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 5

November 2017

BBB
12. nov
Kl. 12.02
Hjemme
Gislev-Hallen

Marienlyst (1)

BBB
12. nov
Kl. 12.16
Hjemme
Gislev-Hallen

OB (1)

Tarup/Paarup IF
12. nov
Kl. 12.30
Ude
Gislev-Hallen

BBB

Næsby BK
12. nov
Kl. 12.44
Ude
Gislev-Hallen

BBB

Marienlyst (1)
26. nov
Kl. 11.59
Ude
Gislev-Hallen

BBB

OB (1)
26. nov
Kl. 12.13
Ude
Gislev-Hallen

BBB

BBB
26. nov
Kl. 12.27
Hjemme
Gislev-Hallen

Tarup/Paarup IF

BBB
26. nov
Kl. 12.41
Hjemme
Gislev-Hallen

Næsby BK
December 2017

BBB
10. dec
Kl. 11.59
Hjemme
Hårslev-Hallen

Marienlyst (1)

BBB
10. dec
Kl. 12.13
Hjemme
Hårslev-Hallen

OB (1)

Tarup/Paarup IF
10. dec
Kl. 12.27
Ude
Hårslev-Hallen

BBB

Næsby BK
10. dec
Kl. 12.41
Ude
Hårslev-Hallen

BBB

Holdstatistik - genereltInde - U11 drenge A født 2007 • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltInde - U11 drenge A født 2007 • Pulje 2

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltInde - U11 drenge B født 2007 • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltInde - U11 drenge C født 2007 • Pulje 5

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 0 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form