Menu

U12 drenge A

Træningstider

Dag: Bane: Klokkeslæt:
Mandag     4C og 5A     17:00-18:30
Onsdag 4C og 5A 17:00-18:30

Holdets stab

Kampklar assistent
profil
Tina Jepsen
Trinleder
profil
Danny Martin
Holdleder
ingen pic
Thomas Rohr
Træner
ingen pic
Lars Bjufstrøm

Spillerliste

profil
Andreas Pedersen
profil
Laurits N. Seefeldt
profil
Malthe Langhoff
profil
Mikkel Brudvig-Lauridsen
profil
Rasmus Klagenberg
profil
Sebastian Hvidbak Zografos
profil
Simon Lindekilde Rasmussen

Holdets aktiviteterBBB 2006 A

November 2017
25.
lørdag

11:00 - 13:00

Stævne
FBU A indestævne (3 hold)
Bogense hallen
December 2017
2.
lørdag

10:00 - 12:00

Stævne
Champions League (A) stævne i Bramdrupdam
Rasmus Rask Hallen
9.
lørdag

15:00 - 17:00

Stævne
FBU A indestævne (3 hold)
Svanninge hallen
16.
lørdag

12:00 - 14:00

Stævne
Champions League (A) stævne i Esbjerg
Rasmus Rask Hallen
Januar 2018
7.
søndag

00:00 - 01:00

Stævne
Korup Cup indestævne (2 hold)
Korup hallen
13.
lørdag

00:00 - 01:00

Stævne
FBU A indestævne (3 Hold)
20.
lørdag

00:00 - 01:00

Stævne
TPI cup indestævne ( 1 A hold)
Paarup hallen
28.
søndag

00:00 - 01:00

Stævne
FBU A indestævne (3 hold)
Februar 2018
24.
lørdag

00:00 - 01:00

Stævne
FBU A indestævne (3 hold)

KampprogramU12 drenge A (født 2006) - Efterår 2017 • Pulje 1

August 2017

Tommerup BK
2 - 2
livescore
Ude
Tommerup Stadion

BBB

BBB
5 - 1
livescore
Hjemme
Bellinge stadion

B 67

Dalum IF (1)
1 - 11
livescore
Ude
Lars R. Jacobsen Park.

BBB
September 2017

BBB
15 - 6
livescore
Hjemme
Bellinge stadion

Årslev BK

OB
2 - 6
livescore
Ude
OB-Ådalen

BBB

BBB
11 - 1
Hjemme
Bellinge stadion

Tarup/Paarup IF
Oktober 2017

MG & BK
1 - 5
Ude
MG & BK.s anlæg

BBB

BBB
10 - 2
Hjemme
Tømrermester Brian Kej Arena

Fjordager IF

Strib IF
3 - 11
Ude
Strib fritids- & aktivitetscenter

BBB

BBB
7 - 0
Hjemme
Bellinge stadion

S.f.B.

KampprogramInde - U12 drenge A født 2006 • Pulje 1

November 2017

Morud IF
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (1)

BBB (3)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (2)

BBB (3)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tommerup BK

BBB (2)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (1)

Aarslev BK
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (2)

BBB (1)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (3)

BBB (2)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Tommerup BK

Morud IF
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (3)

Tommerup BK
Spillet
Ude
Aarup Fritidscenter - Hal 1

BBB (1)

BBB (3)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK

BBB (2)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Morud IF

BBB (1)
Spillet
Hjemme
Aarup Fritidscenter - Hal 1

Aarslev BK

BBB (1)
25. nov
Kl. 11.47
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Morud IF

BBB (2)
25. nov
Kl. 11.54
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (3)

Tommerup BK
25. nov
Kl. 12.08
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (3)

BBB (1)
25. nov
Kl. 12.15
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (2)

BBB (2)
25. nov
Kl. 12.29
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Aarslev BK

BBB (3)
25. nov
Kl. 12.36
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (1)

Tommerup BK
25. nov
Kl. 12.43
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (2)

BBB (3)
25. nov
Kl. 12.50
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Morud IF

BBB (1)
25. nov
Kl. 12.57
Hjemme
Bogense Hallerne (Hal 2)

Tommerup BK

Aarslev BK
25. nov
Kl. 13.04
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (3)

Morud IF
25. nov
Kl. 13.11
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (2)

Aarslev BK
25. nov
Kl. 13.18
Ude
Bogense Hallerne (Hal 2)

BBB (1)
December 2017

Morud IF
9. dec
Kl. 15.07
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

BBB (3)
9. dec
Kl. 15.14
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (2)

BBB (3)
9. dec
Kl. 15.28
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Tommerup BK

BBB (2)
9. dec
Kl. 15.35
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

Aarslev BK
9. dec
Kl. 15.49
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (2)

BBB (1)
9. dec
Kl. 15.56
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (3)

BBB (2)
9. dec
Kl. 16.03
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Tommerup BK

Morud IF
9. dec
Kl. 16.10
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (3)

Tommerup BK
9. dec
Kl. 16.17
Ude
Svanninge-Hallen (inde)

BBB (1)

BBB (3)
9. dec
Kl. 16.24
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Aarslev BK

BBB (2)
9. dec
Kl. 16.31
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Morud IF

BBB (1)
9. dec
Kl. 16.38
Hjemme
Svanninge-Hallen (inde)

Aarslev BK