Menu

U13 drenge

Træningstider for U13 - årgang 2005

Dag: Bane:     Klokkeslæt:
Mandag 3B 17:00-18:30
Onsdag 3B 17:00-18:30
Hver anden fredag     3B 16:45-18:00

Holdets stab

Træner
profil
Dennis Vestby
Træner
profil
Per Gork-Jensen
Holdleder
profil
Allan Skov Hansen

Spillerliste

profil
Andreas Hammerstad
profil
Andrei Mateiu
profil
Daniel Gork-Jensem
profil
Emil Krog Hansen
profil
Frederik Nørby
ingen img
Frederik Skou Hansen
ingen img
Gustav Fahnøe
ingen img
Gustav Madsen
ingen img
Ingþór Jón Svavarsson
profil
Jakob Hansen
profil
Jakob Kirkegaard Chandler
ingen img
Jeppe Lundsgaard Andersen
profil
Josva Engedal Jacobsen
profil
Louis Addo Gangelhoff
profil
Mads Burgaard
profil
Malte Stein Frandsen
profil
Malthe Stab Kristensen
profil
Mathias Krogh Christensen
ingen img
Micas Rochler
profil
Mikkel Jørgensen
profil
Niclas Vestby
profil
Nikolaj Engberg
ingen img
Peter Spaabæk
ingen img
Tobias Bahlke Gram
profil
Tobias Rosendal Madsen
profil
Viktor Daði Ágústsson

Holdstatistik - genereltU13 drenge M (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 1

Kampe 0
Mål 0
Højde Gns. 145 cm
Alder Gns. 12 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form

Holdstatistik - genereltU13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2

Kampe 1
Mål 0
Højde Gns. 0 cm
Alder Gns. 12 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
BBB
0-2
Tarup/Paarup IF

Holdets aktiviteterBBB 2005

August 2017
20.
søndag

11:00 - 12:05

Kamp
Næsby BK - BBB
21.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
23.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
26.
lørdag

11:00 - 12:05

Kamp
BBB - B.1909
26.
lørdag

13:00 - 14:05

Kamp
Næsby BK - BBB
28.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
30.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
30.
onsdag

18:00 - 19:05

Kamp
BBB - Søhus Stige
September 2017
1.
fredag

16:00 - 23:00

Andet
Landskamp i Parken - Danmark - Polen
2.
lørdag

14:30 - 15:35

Kamp
Strib IF - BBB
3.
søndag

13:00 - 14:05

Kamp
OB - BBB
4.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
6.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
9.
lørdag

11:15 - 12:20

Kamp
Dalum IF - BBB
9.
lørdag

11:15 - 12:20

Kamp
BBB - OKS
11.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
13.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
13.
onsdag

17:30 - 19:00

Træningskamp
11 mands træningskamp mod Sanderum u14A
Bellinge
15.
fredag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
17.
søndag

10:00 - 11:05

Kamp
BBB - Tommerup BK
17.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
Munkebo BK - BBB
18.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
20.
onsdag

18:30 - 19:35

Kamp
BBB - MG & BK
24.
søndag

12:00 - 16:00

Stævne
Finalen i "Kamen om Øen" på Odense Stadion - 11 mands
Ewii Park
25.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
27.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
29.
fredag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
30.
lørdag

11:20 - 12:25

Kamp
BBB - O K S
Oktober 2017
1.
søndag

11:15 - 12:20

Kamp
BBB - OB
2.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
4.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
7.
lørdag

14:00 - 15:05

Kamp
EGB - BBB
8.
søndag

12:00 - 13:05

Kamp
Fjordager IF - BBB
9.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
11.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
13.
fredag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
14.
lørdag

11:15 - 12:20

Kamp
BBB - Dalum IF
16.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
18.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
23.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
25.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
27.
fredag

16:45 - 18:00

Træning
Træning
28.
lørdag

11:20 - 12:25

Kamp
BBB - MG & BK
28.
lørdag

12:15 - 13:20

Kamp
SKR17 - BBB
30.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
November 2017
1.
onsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
5.
søndag

09:00 - 11:00

Træningskamp
Træningskamp mod Tommerup 11 mands
Tommerup
6.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning
10.
fredag

16:45 - 18:00

Træning
Træning

Næste kampU13 drenge M (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 1

Ude mod
Næsby BK
20. aug
Kl. 11.00
ALPI Arena Næsby
U13 drenge M (født 2005) - Efterår 2017 - Pulje 1

Næste kampU13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2

Ude mod
Næsby BK
26. aug
Kl. 13.00
ALPI Arena Næsby
U13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 - Pulje 2

StillingU13 drenge M (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 OB 1 1 0 0 3
2 Dalum IF 1 1 0 0 3
3 BBB 0 0 0 0 0
4 Fjordager IF 0 0 0 0 0
5 Næsby BK 0 0 0 0 0
6 O K S 0 0 0 0 0
7 Tommerup BK 0 0 0 0 0
8 MG & BK 1 0 0 1 0
9 B.1909 1 0 0 1 0

StillingU13 drenge B (født 2005) - Efterår 2017 • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 SKR17 1 1 0 0 3
2 Tarup/Paarup IF 1 1 0 0 3
3 Dalum IF 0 0 0 0 0
4 EGB 0 0 0 0 0
5 MG & BK 0 0 0 0 0
6 Munkebo BK 0 0 0 0 0
7 Næsby BK 0 0 0 0 0
8 Stenstrup IF 0 0 0 0 0
9 Strib IF 0 0 0 0 0
10 Søhus Stige 0 0 0 0 0
11 BBB 1 0 0 1 0
12 OB 1 0 0 1 0