Menu
Klubbens kampe (7 dage frem)
Maj 2021
8.
lørdag
10.00
BBB
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 8/5 • Pulje 4
Verninge Stadion
MG & BK (2)
Verninge Stadion
8.
lørdag
10.00
BBB
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 8/5 • Pulje 4
Tingløkkeskolen
Tingløkke
Aarup BK
Tingløkkeskolen
Tingløkke
8.
lørdag
10.20
BBB
livescore
7 - 1
Herrer
U16
U16 drenge Liga 3 (M) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Kunstbane 1 - 11M
Marstal IF
Bellinge Stadion
Kunstbane 1 - 11M
8.
lørdag
10.45
Tarup/Paarup IF (2)
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 8/5 • Pulje 4
Verninge Stadion
BBB
Verninge Stadion
8.
lørdag
10.45
Dalum IF (2)
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 8/5 • Pulje 4
Tingløkkeskolen
Tingløkke
BBB
Tingløkkeskolen
Tingløkke
8.
lørdag
11.00
BBB/SB
livescore
1 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 612
Vestfalen Stadion
Kunsten
MG & BK
Vestfalen Stadion
Kunsten
8.
lørdag
11.30
BBB
Spillet
Herrer
U10
U10 drenge B (2011) 5M - 8/5 • Pulje 4
Verninge Stadion
Verninge IF
Verninge Stadion
8.
lørdag
11.30
BBB
Spillet
Herrer
U8
U8 drenge B (2013) 5M - 8/5 • Pulje 4
Tingløkkeskolen
Tingløkke
Dalum IF (1)
Tingløkkeskolen
Tingløkke
8.
lørdag
12.30
Otterup B & IK
livescore
5 - 2
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (B) (2007) - Forår 2021 • Pulje 3
Nordfyns Bank Arena
Bane 1
BBB/SB
Nordfyns Bank Arena
Bane 1
8.
lørdag
13.00
BBB/SB
livescore
0 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2A (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 712
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
S.f.B.
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
9.
søndag
10.00
Søhus Stige
-
Herrer
U13
U13 drenge Liga 6 (C) (2008) 8M - Forår 2021 • Pulje 3
Rema 1000 Arena Søhus
BBB/SB
Rema 1000 Arena Søhus
9.
søndag
10.00
Langeskov IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 5
Fjordager IF.s anlæg
BBB
Fjordager IF.s anlæg
9.
søndag
10.00
Fjordager IF
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 9/5 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
BBB
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
9.
søndag
10.00
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 9/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
Tarup/Paarup IF
S.f.B. Hellegårdsvej
9.
søndag
10.00
Allesø GF
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 2
Brenderup Stadion
BBB
Brenderup Stadion
9.
søndag
10.12
Allesø GF (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
BBB
Højby Skole
9.
søndag
10.12
BBB (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 13: Marienlyst - mødetid 9.45
Marienlystcentret
Marienlyst (3)
Marienlystcentret
9.
søndag
10.24
BBB (1)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 1: Ringe - mødetid 9:45
Ringe Stadion
Boldklubben Marienlyst (2)
Ringe Stadion
9.
søndag
10.24
BBB (2)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 3: Ringe- mødetid 9:45
Ringe Stadion
Ringe BK (1)
Ringe Stadion
9.
søndag
10.24
BBB (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 11: Marienlyst - mødetid 9:45
Marienlystcentret
MG & BK (1)
Marienlystcentret
9.
søndag
10.24
BBB (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 12: Marienlyst- mødetid 9:45
Marienlystcentret
FC Odense (1)
Marienlystcentret
9.
søndag
10.30
BBB
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 5
Fjordager IF.s anlæg
Årslev BK
Fjordager IF.s anlæg
9.
søndag
10.30
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 9/5 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
Dalum IF
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
9.
søndag
10.30
OB
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 9/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
BBB
S.f.B. Hellegårdsvej
9.
søndag
10.30
BBB (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
Næsby BK
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
9.
søndag
10.36
BBB
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Højby S & G (2)
Højby Skole
9.
søndag
10.45
Morud IF
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 2
Brenderup Stadion
BBB
Brenderup Stadion
9.
søndag
10.48
O K S (1)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 1: Ringe - mødetid 9:45
Ringe Stadion
BBB (1)
Ringe Stadion
9.
søndag
10.48
O K S (3)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 3: Ringe- mødetid 9:45
Ringe Stadion
BBB (2)
Ringe Stadion
9.
søndag
10.48
Marienlyst (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 11: Marienlyst - mødetid 9:45
Marienlystcentret
BBB (1)
Marienlystcentret
9.
søndag
10.48
Marienlyst (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 12: Marienlyst- mødetid 9:45
Marienlystcentret
BBB (2)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.00
BBB
Omkl. Senior
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 4
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
Tved BK
Omklædningsrum 2
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
9.
søndag
11.00
B1913
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 9/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
BBB
S.f.B. Hellegårdsvej
9.
søndag
11.00
BBB (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
Højby S & G (2)
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
9.
søndag
11.00
Tarup/Paarup IF (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 13: Marienlyst - mødetid 9.45
Marienlystcentret
BBB (3)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.12
B1913
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 1: Ringe - mødetid 9:45
Ringe Stadion
BBB (1)
Ringe Stadion
9.
søndag
11.12
Ringe BK (4)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 3: Ringe- mødetid 9:45
Ringe Stadion
BBB (2)
Ringe Stadion
9.
søndag
11.12
OB (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 11: Marienlyst - mødetid 9:45
Marienlystcentret
BBB (1)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.12
MG & BK (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 12: Marienlyst- mødetid 9:45
Marienlystcentret
BBB (2)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.24
BBB
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
Ringe BK
Højby Skole
9.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 5
Fjordager IF.s anlæg
Fjordager IF
Fjordager IF.s anlæg
9.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 9/5 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
Aarup BK
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
9.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2012) 5M - 9/5 • Pulje 2
Brenderup Stadion
EGB
Brenderup Stadion
9.
søndag
11.30
Dalum IF
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
BBB (1)
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
9.
søndag
11.36
OB (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 13: Marienlyst - mødetid 9.45
Marienlystcentret
BBB (3)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.48
BBB (1)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 1: Ringe - mødetid 9:45
Ringe Stadion
S.K.F.I.F.
Ringe Stadion
9.
søndag
11.48
BBB (1)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 1: Ringe - mødetid 9:45
Ringe Stadion
S.K.F.I.F.
Ringe Stadion
9.
søndag
11.48
BBB (2)
-
Herrer
U5
U5 mix (2016) 3M 9/5 • U5 pulje 3: Ringe- mødetid 9:45
Ringe Stadion
Boldklubben Marienlyst (1)
Ringe Stadion
9.
søndag
11.48
Marienlyst (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2015) 3M 9/5 • U6 pulje 3: Højby - mødetid 9.45
Højby Skole
BBB
Højby Skole
9.
søndag
11.48
BBB (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 11: Marienlyst - mødetid 9:45
Marienlystcentret
FC Odense (3)
Marienlystcentret
9.
søndag
11.48
BBB (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 12: Marienlyst- mødetid 9:45
Marienlystcentret
Tarup/Paarup IF (2)
Marienlystcentret
9.
søndag
12.00
Allesø GF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2011) 5M - 9/5 • Pulje 5
Fjordager IF.s anlæg
BBB
Fjordager IF.s anlæg
9.
søndag
12.00
MG & BK
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2012) 5M - 9/5 • Pulje 1
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
BBB
Scankab Arena i Aarup
Bane 2b
9.
søndag
12.00
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2013) 5M - 9/5 • Pulje 1
S.f.B. Hellegårdsvej
S.f.B.
S.f.B. Hellegårdsvej
9.
søndag
12.00
Højby S & G (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2013) 5M - 9/5 • Pulje 6
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
BBB (1)
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
9.
søndag
12.00
BBB (3)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2014) 3M 9/5 • U7 pulje 13: Marienlyst - mødetid 9.45
Marienlystcentret
Dalum IF (4)
Marienlystcentret
9.
søndag
13.00
BBB
Omkl. Senior
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Forår 2021 • HS3.2 - Pulje 3
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
ØB (2)
Omklædningsrum 4
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
10.
mandag
19.00
BBB
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U16
U16 drenge Liga 5 (B) (2005) - Forår 2021 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
Dalum IF (1)
Omklædningsrum 4
Bellinge Stadion
Bane 3 - 11 mands bane
10.
mandag
19.00
BK Vestfyn
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Forår 2021 • Pulje 3
Turup Stadion
BBB (2)
Turup Stadion
11.
tirsdag
17.15
Ringe BK
-
Herrer
U12
U12 drenge A (født 2009), forår 2021 • Pulje 1
Ringe Stadion
BBB
Ringe Stadion
11.
tirsdag
17.45
Ammitsbøl/Egtved
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2A (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 712
Ødsted Stadion
BBB/SB
Ødsted Stadion
11.
tirsdag
18.15
Højby S & G
-
Herrer
Senior
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2021 • Pulje 1
Højby Skole
BBB
Højby Skole
11.
tirsdag
18.30
Dalum IF (2)
-
Herrer
U14
DBU Fyns Ungdomspokal 2021 - U14 drenge • Pulje 1
Dalum Stadion
Bane 3
BBB/SB
Dalum Stadion
Bane 3
12.
onsdag
18.00
BBB
Omklædningsrum 2
-
Herrer
U12
U12 drenge C (født 2009), forår 2021 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Kunstbane 2 - 8 M ( 2x 5M )
Tåsinge f. B.
Omklædningsrum 3
Bellinge Stadion
Kunstbane 2 - 8 M ( 2x 5M )
12.
onsdag
18.45
Kildemosens BK
-
Herrer
M+55
Super Masters - Forår 2021 • Pulje 1
Kildemosens anlæg
BBB
Kildemosens anlæg
14.
fredag
18.45
Tårup IF
-
Herrer
Senior
Herre S2 - 2020/2021 • Pulje 4
Frørup Andelskasse Arena
BBB
Frørup Andelskasse Arena
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik, så vi kan forbedre det både for dig og for andre. Vi benytter trafikanalyseværktøjet fra Google Analytics til at følge de besøgendes brug af siderne. For at kunne genkende tilbagevende besøgende, anvendes en cookie med unikt ID. Oplysningerne gemmes på Googles servere, og benyttes til at lave rapporter om brugen hjemmesiden. Denne information deles med tredjepart. Læs mere om cookies.