Menu
Klubbens kampe (7 dage frem)
September 2021
21.
tirsdag
17.45
Sanderum/BBB
Omklædningsrum 2
-
Herrer
U14
U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
SFF 2015
Omklædningsrum 5
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
21.
tirsdag
17.45
Sanderum/BBB
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
Fraugde G & IF
Omklædningsrum 3
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
21.
tirsdag
18.30
BBB/SB
Omklædning 3
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 5 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 3
Vestfalen Stadion
Kunsten
OB
Omklædning 4
Vestfalen Stadion
Kunsten
22.
onsdag
17.45
BBB
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U10
U10 drenge 5M A (2012) - efterår 2021-Turnering • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
Sanderum BK
Omklædningsrum 2
Bellinge Stadion
Bane 5 - 5 mands
22.
onsdag
18.00
BBB/SB
Omklædningsrum 3
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2021 • Pulje 615
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
Stjernen BK.
Omklædningsrum 4
Bellinge Stadion
Bane 1 - Stadion
22.
onsdag
18.00
ØB
-
Herrer
M+55
Super Masters - Efterår 2021 • Pulje 1
ØB.s Anlæg
BBB
ØB.s Anlæg
23.
torsdag
17.45
Sanderum/BBB
Omklædningsrum 1
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 6 (C)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 4
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
Dalum IF
Omklædningsrum 4
Bellinge Stadion
Bane 10 - 8 mands
23.
torsdag
18.45
BBB
Omklædning 1
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 5
Bellinge Stadion - kunstgræs
Bane 1
Glamsbjerg IF
Omklædning 2
Bellinge Stadion - kunstgræs
Bane 1
23.
torsdag
18.45
BBB
Omkl. Senior
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 5
Bellinge Stadion - kunstgræs
Kunstbane 1 - 11M
Glamsbjerg IF
Omklædningsrum 2
Bellinge Stadion - kunstgræs
Kunstbane 1 - 11M
24.
fredag
18.45
BBB
Omkl. Senior
-
Herrer
Senior
Herre S3 - Efterår 2021 • Pulje 3
Bellinge Stadion - kunstgræs
Kunstbane 1 - 11M
Allesø
Omklædningsrum 2
Bellinge Stadion - kunstgræs
Kunstbane 1 - 11M
25.
lørdag
10.00
Tåsinge f. B.
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 25/9 • Pulje 1
Ringe Stadion
BBB
Ringe Stadion
25.
lørdag
10.00
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge B (2013) 5M - 25/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 7 - 5 mands
OB (2)
Bellinge Stadion
Bane 7 - 5 mands
25.
lørdag
10.00
BBB
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige C (2013-2012) 5M 25/9 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
MG & BK (1)
Espe Hallen (ude)
25.
lørdag
10.30
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge B (2013) 5M - 25/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 8 - 5 mands
Tarup/Paarup IF
Bellinge Stadion
Bane 8 - 5 mands
25.
lørdag
10.30
Fortuna Svendborg
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige C (2013-2012) 5M 25/9 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
BBB
Espe Hallen (ude)
25.
lørdag
10.45
Otterup B & IK
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 25/9 • Pulje 1
Ringe Stadion
BBB
Ringe Stadion
25.
lørdag
11.00
MG & BK
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
BBB/SB
MG & BK.s anlæg
25.
lørdag
11.00
OKS
-
Herrer
U9
U9 drenge B (2013) 5M - 25/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 6 - 5 mands
BBB
Bellinge Stadion
Bane 6 - 5 mands
25.
lørdag
11.00
Thurø BK af 1920
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige C (2013-2012) 5M 25/9 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
BBB
Espe Hallen (ude)
25.
lørdag
11.30
BBB
-
Herrer
U11
U11 drenge B (2011) 8M - 25/9 • Pulje 1
Ringe Stadion
Ringe BK
Ringe Stadion
25.
lørdag
11.30
OB (1)
-
Herrer
U9
U9 drenge B (2013) 5M - 25/9 • Pulje 2
Bellinge Stadion
Bane 6 - 5 mands
BBB
Bellinge Stadion
Bane 6 - 5 mands
25.
lørdag
11.30
MG & BK (2)
-
Kvinder
U10
U9/U10 pige C (2013-2012) 5M 25/9 • Pulje 1
Espe Hallen (ude)
BBB
Espe Hallen (ude)
25.
lørdag
15.00
Brylle/Tommerup
-
Herrer
Senior
Herre S2 - Efterår 2021 • Pulje 5
Tommerup Stadion
BBB
Tommerup Stadion
26.
søndag
10.00
Brenderup IF
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2013) 5M - 26/9 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
BBB
MG & BK.s anlæg
26.
søndag
10.00
Tved BK
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 6
Tved Stadion
BBB
Tved Stadion
26.
søndag
10.00
Årslev BK (1)
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 1
Netplan Arena
BBB
Netplan Arena
26.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd • Pulje 768
Tarup/P. IF - Kunststofbane
BBB/SB
Tarup/P. IF - Kunststofbane
26.
søndag
10.00
BBB (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 3
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (3)
Home Tarup Park
26.
søndag
10.00
Dalum IF (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 3
KFUM-parken
BBB (U5)
KFUM-parken
26.
søndag
10.00
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 7
MORUD VVS-EL STADION
BBB
MORUD VVS-EL STADION
26.
søndag
10.00
Kværndrup BK
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2014) 5M - 26/9 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
BBB
Idrætscenter Nyborg
26.
søndag
10.12
OB
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 1
KFUM-parken
BBB (1)
KFUM-parken
26.
søndag
10.12
KFUM.s BK (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 2
KFUM-parken
BBB (2)
KFUM-parken
26.
søndag
10.24
BBB (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 4
Home Tarup Park
Tarup/Paarup IF (4)
Home Tarup Park
26.
søndag
10.30
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 1
Netplan Arena
SSV Højfyn
Netplan Arena
26.
søndag
10.36
BBB (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 3
Home Tarup Park
TEAM Højfyn
Home Tarup Park
26.
søndag
10.36
BBB (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 2
KFUM-parken
Ringe BK (1)
KFUM-parken
26.
søndag
10.36
BBB (U5)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 3
KFUM-parken
Ringe BK (2)
KFUM-parken
26.
søndag
10.45
Tarup/Paarup IF
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2013) 5M - 26/9 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
BBB
MG & BK.s anlæg
26.
søndag
10.45
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 6
Tved Stadion
SSV Højfyn
Tved Stadion
26.
søndag
10.45
Dalum IF
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2014) 5M - 26/9 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
BBB
Idrætscenter Nyborg
26.
søndag
11.00
B 1909
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021 • Pulje 2
B.1909s anlæg
Bane 6
Sanderum/BBB
B.1909s anlæg
Bane 6
26.
søndag
11.00
Allesø GF
-
Herrer
U12
U12 drenge 8M A (2010) - efterår 2021 • Pulje 1
Allesø / Spurvelundsskolen
BBB
Allesø / Spurvelundsskolen
26.
søndag
11.00
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 1
Netplan Arena
Årslev BK (2)
Netplan Arena
26.
søndag
11.00
MG & BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 4
Home Tarup Park
BBB (2)
Home Tarup Park
26.
søndag
11.00
BBB (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 1
KFUM-parken
KFUM.s BK (1)
KFUM-parken
26.
søndag
11.00
Morud IF
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 7
MORUD VVS-EL STADION
BBB
MORUD VVS-EL STADION
26.
søndag
11.12
Marienlyst (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 3
Home Tarup Park
BBB (1)
Home Tarup Park
26.
søndag
11.12
BBB (U5)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 3
KFUM-parken
KFUM.s BK (3)
KFUM-parken
26.
søndag
11.24
Fjordager IF (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 1
KFUM-parken
BBB (1)
KFUM-parken
26.
søndag
11.24
BBB (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 2
KFUM-parken
Fjordager IF (2)
KFUM-parken
26.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U9
U9 drenge A (2013) 5M - 26/9 • Pulje 1
MG & BK.s anlæg
MG & BK
MG & BK.s anlæg
26.
søndag
11.30
OKS
-
Herrer
U9
U9 drenge C (2013) 5M - 26/9 • Pulje 6
Tved Stadion
BBB
Tved Stadion
26.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge C (2014) 5M - 26/9 • Pulje 1
Netplan Arena
Dalum IF
Netplan Arena
26.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 7
MORUD VVS-EL STADION
MG & BK
MORUD VVS-EL STADION
26.
søndag
11.30
BBB
-
Herrer
U8
U8 drenge A (2014) 5M - 26/9 • Pulje 2
Idrætscenter Nyborg
Nyborg G & IF
Idrætscenter Nyborg
26.
søndag
11.36
Særslev BK (1)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 4
Home Tarup Park
BBB (2)
Home Tarup Park
26.
søndag
11.48
KFUM.s BK
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 3
Home Tarup Park
BBB (1)
Home Tarup Park
26.
søndag
11.48
BBB (1)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 1
KFUM-parken
Boldklubben Marienlyst (1)
KFUM-parken
26.
søndag
11.48
SSV Højfyn
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 2
KFUM-parken
BBB (2)
KFUM-parken
26.
søndag
11.48
Boldklubben Marienlyst (2)
-
Herrer
U6
U6 mix (2016) 3M - 26/9 • U6 - 3M - 26/9 I Odense KFUM - Bane 3
KFUM-parken
BBB (U5)
KFUM-parken
26.
søndag
12.00
BBB (2)
-
Herrer
U7
U7 drenge (2015) 3M - 26/9 • U7 - 3M - 26/9 I TPI - Bane 4
Home Tarup Park
Næsby BK (3)
Home Tarup Park
26.
søndag
12.00
BBB
-
Herrer
U10
U10 drenge C (2012) 5M - 26/9 • Pulje 7
MORUD VVS-EL STADION
Næsby BK
MORUD VVS-EL STADION
27.
mandag
18.30
SFF 2015
-
Kvinder
Senior
Kvinde 7M C - Efterår 2021 • Pulje 4
Boe Byg Arena - Svanninge
BBB
Boe Byg Arena - Svanninge
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik, så vi kan forbedre det både for dig og for andre. Vi benytter trafikanalyseværktøjet fra Google Analytics til at følge de besøgendes brug af siderne. For at kunne genkende tilbagevende besøgende, anvendes en cookie med unikt ID. Oplysningerne gemmes på Googles servere, og benyttes til at lave rapporter om brugen hjemmesiden. Denne information deles med tredjepart. Læs mere om cookies.